top of page

R+L Hydraulics'ten yeni: Akışkan teknolojisi için ölçüm kaplinleri ve teşhis sistemleri

Hydraulics GmbH, ürün portföyünü ölçüm kaplinlerini içerecek şekilde genişletti. Hidrolik ve tahrik teknolojisi uzmanının yeni ölçüm kaplinleri basınç testi ve yağlama için uygundur.

Endüstri, inşaat makineleri, tarım makineleri, denizcilik, enerji ve çevre teknolojisi, makine mühendisliği, otomotiv ve raylı taşıtlar gibi alanlarda çok çeşitli mobil ve sabit hidrolik uygulamalarda yağlama, havalandırma ve yağ giderme.

Ölçme kaplinleri hem orijinal ekipman hem de sonradan takma için uygundur. S, servis personeline ve hidrolik uygulama kullanıcılarına, hem geçici hem de kalıcı olarak sistem basıncını izleme, hidrolik sistemin havasını alma, kirlilik derecesini analiz etme ve temsili sıvı numuneleri alma gibi basit ve güvenli bir seçenek sunar. Entegre çek valf sayesinde bu çalışma, sistemin kapatılmasına gerek kalmadan 630 bar'a kadar basınçlarda gerçekleştirilebilir.

Ölçüm kaplinleri paslanmaz çelik gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir. Tüm hidrolik ve mineral yağlar için uygundur; istek üzerine diğer ortamlar için donatılabilirler. Contalar, çok çeşitli gereksinimleri karşılamak ve yağ sızıntılarını önlemek için çeşitli tasarım ve malzemelerde mevcuttur: nitril kauçuk NBR'den yapılmış contalar, mineral yağlara karşı yüksek dirençle karakterize edilir ve -30°C ile +125°C arasındaki sıcaklık aralığına uygundur. °C; Flor elastomer Viton'dan yapılan contalar yüksek termal ve kimyasal dirence sahiptir ve -25°C ila +230°C arasında kullanılabilir.

İlgili uygulamaya göre uyarlanmış ölçüm kaplinleri, farklı dişlilerde ve çeşitli tasarımlarda mevcuttur; örneğin yükseltici boru, rakor somunu veya bölme olarak.

Ürün yelpazesi, basınç göstergeleri, ölçüm hortumları, hortum bağlantı parçaları ve koruma valfleri ile desteklenmektedir.

Ürün yelpazesi, basınç göstergeleri, ölçüm hortumları, hortum bağlantı parçaları ve koruma valfleri ile desteklenmektedir.


Yeni test kaplinlerine ek olarak R+LH Hydraulics, akışkan ve tahrik teknolojisine yönelik aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli bileşenler geliştirir, üretir ve dağıtır:

Tırnaklı kaplinler, soğutma pompası ve çan yuvaları, sönümleme elemanları, alüminyum tanklar, ısı eşanjörleri ve soğutucular gibi endüstriyel kaplinler ve hidrolik aksesuarlar. Ürünler, makine mühendisliği, gemi yapımı ve araç yapımı, enerji ve çevre teknolojisi, çelik endüstrisi ve açık deniz teknolojisinin yanı sıra özel tesis mühendisliği uygulamalarında çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page